Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vasárnap óta minden étel át...

Vasárnap óta minden étel át megy rajtam hasmenés formájában ma a hasmenésem szürke lett jelenhet ez valamit?

Figyelt kérdés
Semmi nem használ (imodium szén kapszula stb.) fáj a hasam de csak nagyon kicsit nem igazán ez csak sima betegség elfog múlni vagy valami komolyabb nem vagyok nagyon rosszul…vagy lehet hogy amiatt van a szürke széklet hogy ma ráadásul meg is jött?

#szürke #hasmenés.hasfájás
2012. jún. 20. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem a menstruáció miatt, nem akarlak megijeszteni, de szürke széklet akkor jön létre, ha az epefesték nem tudja megfesteni a székletet... Mindenképpen menj el holnap orvoshoz, bár amúgy se ártana ha nem használt semmi, ilyen időben simán kiszáradhatsz amúgy is.
2012. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Már voltam orvosnál de akkor még nem volt szürke a székletem...akkor elmenjek újra???

most nem lehetek beteg jövő héten táborba kéne mennem :(

2012. jún. 20. 22:54
 3/16 A kérdező kommentje:
Valahol aszt olvastam lehet a kevés folyadék beviteltől is....lehet?
2012. jún. 20. 22:57
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj vissza az orvoshoz. A kevés folyadékbevitel inkább csak simán székrekedést okozna, szürke székletet nem hiszem, tekintve, hogy az epefesték adja a széklet színét.
2012. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szeded a szénkapszulát? az beszínezi...
2012. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

tényleg komolyan ???? a szén kapszula beszinezi??? jaj léci legyen

honan tudod???

2012. jún. 21. 13:10
 7/16 A kérdező kommentje:
azt olvastam hogy a szén miatt fekete lesz...nem szürkés
2012. jún. 21. 13:18
 8/16 anonim ***** válasza:
Az már rég rossz ha csak a széntabletta "színezi" be a székletedet (egyébként attól fekete lesz). Javaslom, hogy mielőbb menj orvoshoz ha valóban "agyagszerűnek" (szürkének) látod, mert ilyenkor az epeelfolyás akadályozott valami miatt (aztán jön a sárgaság)! S ez nem vicc!!
2012. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mostmár kicsi zöldes....fura eről csevegni:(

szal nem tom szabin van az irvosom

2012. jún. 21. 23:39
 10/16 A kérdező kommentje:
*orvosom
2012. jún. 21. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!