Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Erős szúró, görcsös fájdalom...

Erős szúró, görcsös fájdalom a következő területeken: has, gyomor, mell, az oldalaim és még egy kicsit a derekam is. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Olyan hirtelen jött. Szúr, görcsöl szinte lent a hasamtól a gyomromon át egészen fel a melleimig az egész terület. Lázam nincs, enni is tudok, szóval nem konkrétan a gyomrom. Ami furcsa h nagyon erősen nyílalt és szúrt a melleimbe is. Még most is érzek némi görcsöt de ha egy helyben ülök v fekszek sokkal jobb, van h akkor alig érzem. Akkor fáj a legjobban ha felegyenesedek! Szinte összegörbülve bírok menni mert ha felegyenesedek borzasztóan fáj. Pl most ülök az ágyon így most elég jó nem fáj annyira, de ha köhögök, akkor szintén belehasít. utána olvastam ezeknek: epe, vakbél, gyomorrontás. De szerintem egyik se mert nincs lázam és hányingerem se és az első kettőnél a jobb oldalt írja h fáj, de nekem nem csak ott hanem mindenhol. Ami még kizárva nem vagyok sem terhes és nem fog megjönni és nem is ovulációs fájdalom. Az is fájdalmas ha leülök, mert akkor egy nyomó fájdalmat érzek. Vettem be görcsoldót, nem hatott, majd hajnalban egy fájdalom csillapítót, mert akkor már a melleimbe is nagyon hasogatott megint. Tegnap délutántól van ez, azt hittem ma reggelre elmúlik. Házi orvoshoz menjek ezzel? Szerintetek mi lehet? 27/L

2012. jún. 22. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok bajod van hallod e! De közben semmi komoly, Valószínű a levegőtől van beszorult a rekeszizom alá.

Tornázzál ha csak tudol, ugráljál, kocogjál, masszírozzad ahol fájást, nyomást érzel, (fentről lefelé, jobbról balra a hasat, óra mutatóval ellentétesen) a gyomor környékét, és elfog múlni. Ha nem múlna pár óra alatt sem el, akkor házi orvos!

2012. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát megpróbálom, igaz már tegnap óta ez van. Először a hasfájással indult, majd jött a gyomrom és este meg már a melleimbe hasogatott, úgy hogy beleszúr pár másodpercre, aztán abba hagyja szintén pár másodpercre, majd megint. Komolyan mondom annyira fájt a mellem amilyet még soha nem éreztem. Ma már inkább a két oldalt fáj főleg, akkor ha felegyenesedek vagy ha leülök, mert olyankor egy hitelen erős nyomást érzek. Jó lenne ha tényleg csak a levegő lenne. Gondoltam arra, hogy nem-e megfázott a vesém...tegnap előtt nyitott ablaknál aludtunk ebbe a nagy melegbe és igen hűvös volt éjszaka egyszer fel is ébredtem h fázom...és lehet most a vesém görcsöl és kihat a fájdalom az egész oldalamra, derekamra. Várok még és ha délutánra nem lesz jobb megyek a dokihoz. :)
2012. jún. 22. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom olvasod-e még a kérdést, de mennyi idő alatt oldódott meg a probléma és hogyan? Én is hasonló gonddal küzködök.
2017. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!