Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tehetnék a szemölcs ellen?

Makkaiap kérdése:

Mit tehetnék a szemölcs ellen?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyászaton voltam, irtak fel gyógyzsert 2-t kifognak szedni a többi pici... azonban ezek folyamatosan jönnek ki rajtam... mit tehetnék h ne jöjjön ki? Milyen gyógyszerek láteznek amit segitik belsőleg a kialakuilást?? esetleg homeopátiás... már kétségbe vagyok esve, most is találtam egy ujabbat... 7-8 darab van rajtam
2012. jún. 23. 17:16
 1/1 Án07 válasza:

Nekem is van szemölcsöm, jó sok-sajnos.

Orvos írt fel kettő darab gyógyszert, nekem elég jól, de nem teljesen írtotta ki.

Egyik ismerősöm ajánlott egy házi gyógymódot, saját maga tapasztalta ki.

Receptje: Szalicilt (por formájában) kell összekeverni egy csöpp disznózsírral.Minimális legyen a disznózsír benne,a szalicilből meg minél több. Legyen szinte fogkrém állagú, vagy masszívabb. A szemölcsre ,és csak a szemölcsre kennd, majd ragaszd le sebtapasszal..napinta cserélheted, de ha spórolni szeretnél,elég két-három naponta!

Sok sikert!

2012. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!