Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 62-ből 61-Gyermek meghalt, mi...

62-ből 61-Gyermek meghalt, mi okozhatja a relytéses betegséget Kambodzsában? (tünetek lent)

Figyelt kérdés

Magas lázzal, légzési nehézségekkel jár.

Mi okozhatja a betegséget, ki tud többet az esetről

Én itt olvastam: [link]


2012. júl. 6. 23:21
 1/10 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes esetről lehet szó, gyógyíhatatlan betegség?

Mi lehet ez, akár ide is eljuthat, azt mondják hogy nem fertőző még is 61 gyermek meghalt...

2012. júl. 6. 23:25
 2/10 anonim ***** válasza:

Te most tényleg korrekt választ vársz erre a kérdésre?

Mégis, honnan a fenéből tudja itt bárki is????????

2012. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát ez az, választ várok.


szerintem malária mutáció okozhatta, szreintettek?

2012. júl. 7. 00:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az ufók voltak.
2012. júl. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ez nem vicces, igenis komoly dolog! Én is kiváncsi lennék rá, mi lehet ez. A legfurcsább, hogy nem fertőző. A mutálódott malária jó ötlet, lehte tényleg köze van hozzá.
2012. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen szerintem is az, mivel a malária ellen rengetek gyógyszer van, ezért gondoltam, hogy annak a mutációja okozhatja a halálozást..


Én is nagyon kíváncsi vagyok, ha esetleg valaki megtudja a rejtély okát akkor az írjon!

2012. júl. 8. 16:34
 7/10 A kérdező kommentje:

Mi támadja meg a tüdőt, milyen virusok, baktériumok, gombák???



valaki tuja?

2012. júl. 8. 16:35
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt a válasz: [link]
2012. júl. 12. 10:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért érdemes volt a kérdést kiírni... :D Itt biztos sokan ismerik az enterovirus-71-et :DDDD és mivel igen jó anamnézis volt a hírekben, azonnal lehetett is tudnia :D
2012. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy ez a virus okozta a halálos betegséget, csak lehetséges, hogy ez a virus okozta!
2012. júl. 12. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!