Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Görcsöl a hasam és hasmenésem...

456465 kérdése:

Görcsöl a hasam és hasmenésem van, mit csináljak hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
2-3 napja hasmenésem van, nem telik el úgy óra hogy ne kelljen mennem a WC-re. Ez még nem is zavarna, de mielőtt rám jön a "dolog" nagyon elkezd görcsölni a gyomrom alsó része, annyira csikar hogy rögtön elmegy az életkedvem, megszűnik minden, csak a fájdalmat érzem. Mit tegyek/egyek hogy elmúljon a hasmenés és legfőbb képben a görcs? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2012. júl. 10. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Úristen, pont mint nekem!!!!


Nekem egy hétig volt..3 napig csak pirítóson,háztartási kekszen és kamillateán éltem, napi szinten mentem wc-re legalább 4x, és f*stam ki az életemet is magamból..nekem is görcsölt mint a fene, de nekem már egy órával hamarabb kezdett, aztán amikor tényleg jönni akart, akkor már alig bírtam mozogni a fájdalomtól.


Amit ajánlani tudok, tényleg a száraz kaja, semmi gyümölcs, tejtermék vagy zöldség. Max pirítós, főtt krumpli, ropi, vagy keksz. És kb napi szinten 3 liter kamillatea és semmi más. Gyógyszernek hasfogót ne szedj,mert megfogja a bajt is. Helyette ajánlok neked egy bélfertőtlenítő tablettát a neve Bolus adstringens. Nézz utána neten, vagy kérdezd meg róla a dokidat, vény nélkül kapható, nekem bevált, mert elmúlt tőle nagyjából.


Kitartást!

2012. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már elmúlt :)
2012. júl. 19. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!