Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphattam-e az AIDS-et?

Elkaphattam-e az AIDS-et?

Figyelt kérdés
Két napja kezdő szexpartnerrel (értsd:prosti) voltam (18) (volt barátja korábban, gondolom védekeztek is, de ezt nem tudom 100%-ra), aznap kezdte, és 3 kuncsaftja volt már (állítása szerint "öregek"). Gumi nélkül leszopott, ill megujjaztam (fenék), és orális szex is volt részemről (kinyaltam). Mennyi az esélye hogy megfertőződjek?

2012. júl. 18. 08:23
1 2
 1/15 gelazso ***** válasza:
nagy esélyed van.minél elöbb vizsgáltasd meg magad és remélem tanulsz belöle. ha most nem akkor majd legközelebb kapod el. nem éri meg. nagyon csúnya halál elötti szenvedés.
2012. júl. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kiegészítés:

Ha aznap volt 3 kuncsaftja, akkor lehet hogy még nem kapta el a vírust, mert valami 72 óra kell ahhoz hogy a vírus beépüljön?

Ezen kívül, a nők kevésbé fertőzik a férfiakat, mint fordítva...

Lehet hogy most próbálom enyhíteni a félelmem, és tesztet kéne csináltatnom (kb 3 hónap múlva), de érdekelne (főként szakértő) véleménye az esetről. Legjobb lenne felhívni a csajt, és kikérdezni a 3 öreg szexuális viselkedéséről. Nem?

2012. júl. 18. 08:28
 3/15 anonim ***** válasza:

nem ugy van ám hogy minden kur.va aids-es

nem hiszem hogy elkaptál valamit


de azért vizsgáltasd meg magad hogy megnyugodj

2012. júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 poiu ***** válasza:
Tesztet inkább fél év után érdemes csináltatni. Nagyon valószínűtlen, hogy elkaptad volna. A fertőzést követő 10-20 nap során a legtöbben átélnek egy influenza tünetszerűséget (láz, izomfájás, levertség, kaparó torok), de NEM mindenki. Részedről orális szex: kicsi az esély, mert ilyenkor nem sérül a nyálkahártya.
2012. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Idióta...
2012. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kösz ,vices vagy, értem a poént, de nem szeretem, de nem akarok meghalni 10 év mulva, érted? Kotont használtam, és már elegem van, hogy szexhez állandóan azt a szar kotont kell használni, mert annyival szarabb az egész. A szexualitás természetes része életünknek, de az "aids"-től való félelem miatt ezt nem élhetjük ki. Igazából annak a faszát kéne levágni, aki majmokat dugott először, és áthozta az aids-et, vagy nem tudom hogy jött át az emberre az első aids-es.
2012. júl. 18. 08:56
 7/15 anonim ***** válasza:

Még csak annyit: ez egy esti mese, hogy aznap kezdte. Nem kell mindent bevenni.

Szerinted egy aznap kezdő az első után nem a wc-ben bőg (meg hány), hanem egyből bevállal 3-4 pasit? Uggggyyyan!

2012. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Figy: nem voltam ott, hogy mit csinált, nekem azt mutatta, hogy minden ok, de nem tudhatom, hogy előtte nem sírt-e. Érted... Amugy meg mi oka volna hazudni?

Szval ennyi.

2012. júl. 18. 09:06
 9/15 anonim ***** válasza:

Így van, a szexualitás természetes része az életünknek, de nem prostikkal, pénzért, hanem egy szerető partnerrel, aki vigyáz rád (nem fertőz) és akire te is vigyázol.


Nem csak az AIDS-től kell félni. Lehet, hogy te lesz*rod pillanatnyilag, de a HPV-től sok nő betegszik meg és hal meg méhnyakrákban, és az oltás sem véd minden típusától.

Ha te összevissza szexelsz, 100%, hogy megfertőződsz, akkor megfertőzöd azokat a nőket is, akikkel vagy. Köztük azt a nőt is, aki majd a gyermekeid anyja lesz. És a hozzád hasonló pasik megfertőzik majd annak idején a lányaidat is.

Csak ebbe a pasik nem gondolnak bele.

Ezer más betegségről nem is beszélve.


Óvszert meg nem csak azért kell használni, hogy ne legyél AIDS-es, hanem azért, hogy ne csinálj nem kívánt gyerekeket. Amíg nem AKARSZ gyereket, nem szabad a védekezést másra bízni. Sok nő úgy fog magának pasit/férjet, hogy "véletlenül" teherbe esik. És még ha nem is veszed el, a tartásdíjat sok-sok évig fizetheted. Kell ez neked?

2012. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi oka volna hazudni?

Egy "kezdő" mindig vonzóbb, mint egy régi, lestrapált motoros. Te hova rakod szívesebben? Ahol eddig csak 3-an voltak, vagy ahol 300-an? Ráadásul a pasik abban bíznak, hogy egy "friss hús" még nem beteg.

Ezt hívják marketingnek. És nálad is kiválóan működött, mert csont nélkül bevetted.

2012. júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!