Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit egyek, ha pont azokat...

Mit egyek, ha pont azokat tudom csak tüszős mandulagyulladás miatt fogyasztani, amik kerülendők?

Figyelt kérdés

Szilárd nem megy egyáltalán.

Puding, turmix (tejes vagy joghurtos), folyadék megy csak, de ezek nagy része tejtermék, ami elvileg kerülendő :S


2012. júl. 30. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!


Ugyan így vagyok én is! Már mandulaműtét előtt állnék, ha rászántam volna magam. Legutóbb tegnap és tegnapelőtt gyulladt be újra, és csak a tejet ittam volna...még szerencse, hogy nem volt itthon, mert azt meg nem bírja a gyomrom :))). A múltkor azért fájt a hasam egy hétig, mert a gyulladás miatt annyi tejet megittam, hogy máskor 3 hét alatt se.


Nem csúszik ilyenkor a víz nekem sem, marja a torkom. Anya meg hülyének néz, hogy a tejet iszom, a vizet meg nem...



Alkudj meg magaddal, hogy kisi tejtermék, kicsi másféle étel, és minden oké lesz! Esetleg kapkodj be Tantumverdét, mint én! :)

2012. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!