Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Édesapámnak magas a vörös...

Édesapámnak magas a vörös vérsejt száma, mire utalhat ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Édesapámnak nemrég mondta a háziorvos hogy nagyon magas a vörösvérsejt száma.. 4 millió helyett 9 millió.. de nem mondott ezen felül semmi egyebet.. hogy most mit okozhat ez , mi okozza egyáltalán azt hogy ilyen sok lett .. 5 hónapja még normális volt az értéke.. azt se mondta hova kell ezzel menni... vagy mi ilyenkor teendő ? majd felfogjuk hívni az orvosát a jövőhéten mert most szabadságon van. de addig is ideges vagyok mi lehet ez :S féltem. mert neten akárhol nézegetem nem ír valami jót :S de butaságokat sem akarok hinni hogy nagy baj van... miközben lehet hogy nincs.. ha valaki tudna valamit mondani erről az jó lenne... ..egy aggódó fiú :/
2012. júl. 31. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Hematológiára kell vele menni.
2012. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!