Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi jó a torokfájásra?

Mi jó a torokfájásra?

Figyelt kérdés
Légyszi segitsetek.Nagyon fáj a torkom, sokat szenvedek vele.Hétvégén nincs orvos, ugyhogy most 2 napig nem tudok elmennni.Mit tanácsoltok?Ti ilyenkor mit csináltok?Mi segít?Elöre is köszi a segítséget.
2009. júl. 17. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Méz (és ez nem csak hiedelem).
2009. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2%

Mi jó a torokfájásra?

Sósav.

2009. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Méz,tea, hideg vizes kendő nyakadban. Nekem ezek már nem jók de régebben sokat segítettek.
2009. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
62%
én a pálinkára esküszök:D
2009. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Méz, Strepsils, meleg tea, Negró
2009. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb orvosi fertőtlenítő: Skinsept (Szkinszept)

Rossz az íze, de minden bacilust eltávolít, másnapra nem is érzel semmit.


Egyébként: mézes-meleg tea, gyulladáscsökkentő gyógyszerek...

2009. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi számít jónak? Ne fájjon vagy múljon el hamar? Mert ha a fájdalom zavar, akkor méz, de ha nem akarsz sokáig szenvedni vele, akkor fokhagymás pirítós. Amikor megeszed nagyon fáj a torkod, de 2-3 pirítós és már érezhető a javulás.
2009. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
zsálya tea...cserszömörcés öblögető (én mentolosat használok), herbária mindekettő, természetes és elérhető az áruk, a kettő együtt volt 1000 Ft, ha krónikus a torokfájás(hosszú ideig tart vagy visszatér gyakran, menj el a körzeti orvoshoz) méz is jó:) Jobbulást...
2011. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!