Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet, hogy fertőzés miatt...

Lehet, hogy fertőzés miatt alakultak ki ezek a szemölcs szerű kiütések?

Figyelt kérdés

Voltam strandon, egy aquaparkban, tehát ahol klóros a víz. Ezt követően a hasamon, kn. egy 2,5 cm átmérőjű kör alakban, kb. 20 db kis "dudor" lett rajtam. Pirosak, és nagyon viszketnek. Valaki azt mondta, lehet fertőzés, mert voltam 34-37 fokos vízben is egy ideig, és talán onnan szedtem össze őket. Rám ijesztett, hogy lehet nem is múlnak el.

Most mit tegyek? Tényleg ott maradnak majd?

Elég kellemetlen így nyáron, mivel nagyon látszik, ha bikini van rajtam.

Talán orvosnak is meg kellene mutatnom? Vagy van valami tipp, hogy mit lehet ezzel kezdeni, vagy egyáltalán mi is ez?



2012. aug. 3. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugiii, nem fehéres a széle? mert szerintem ez bőrgomba tehetsz rá canestent hanem múlik akk doki
2012. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem fehéres a széle, holnap megyek dokihoz
2012. aug. 5. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
értem mostmár csak kíváncsiságból is írd meg légyszi mivolt :)
2012. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem mondott semmit, nem voltam sokáig, valami kevert kenőcsöt kaptam (egy pici dobozban 1300 FT-ért), s vissza kell mennem csütörtök környékén, ha nem javul, vagy rosszabbodik... magyarul gőze nem volt róla, mi lehet ez, csak felírt rá vmit... -_-
2012. aug. 7. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!