Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A labor lelet szerint a...

A labor lelet szerint a vizeletemben vannak hámsejtek,3-5 vvt,6-8 fehérvérsejt, fehérje, és csomó baktérium, voltam urológusnál aki nem talált semmi problémát. Valakinek hasonló tapasztalata, mit tegyek most? Egyéb tünetem nincs, csak puffadás.

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre általában nem adnak antibiotikumot. Elég ha többet iszol, és esetleg vizelet fertőtlenítő teát is veszel. Bact. jelenléte még ha sok is,azért nem 'számit',mert a vizelet a vizsgálat előtt állt, igy felszaporodik a bact. A mérvadó a fvs, ami nem sok nálad, és a vvt. Lehetséges egy kis nőgyógyászati gyulladás. Ha mostanában nem voltál ott, akkor rajta, itt az ideje . (kiv. ha pasi vagy :D)
2012. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nő vagyok, és most terveztem oda is menni :D Egyébként engem egyedül a fehérje aggaszt, mert 2+ lett. Erről mit gondolsz?
2012. aug. 6. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Kis gyulladásra utal(hat). Ha kizárják hogy nőgyógyászati oka lenne, akkor vigyázz a felfázásra, és igyál vizeletfertőtlenítő teát (csallán, kamilla pl).
2012. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!