Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges hogy magamnak...

Lehetséges hogy magamnak okoztam az ekcémát?

Figyelt kérdés
Még nagyon régen voltam ekcémás de elmúlt. A múlt hónapban valami mitesszerszerűséget láttam 2 ujjam közt ezt próbáltam 'megvizsgálni' közben lehet túl sokat nyomkodtam, de pár nap múlva előjött az ekcéma. Lehetséges, hogy magamnak okoztam?
2012. aug. 15. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen dolgot mindenki saját magának okoz, mégpedig azért, mert nem figyel a szervezete igényeire. Mivel ezek a jelenségek a belső szerveink rossz működésének a megnyilvánulásai. Főleg a máj, epe,vastagbél, vese. Ha ezek megtisztulnak, hogy a szervezetet méregteleníteni tudják, akkor az ekcémás megnyilvánulások eltünnek.
2012. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ezt eddig nem tudtam, de most hogy így mondod sejtem mi lehet a baj és igyekszem majd változtatni.
2012. aug. 16. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!