Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most meg kéne ijednem?

Most meg kéne ijednem?

Figyelt kérdés

Szóval napok óta torokgyulladásom van, ami még hagyján mert a torokfájással tudok élni, de az orrdugulással már kevésbé. Annyira be volt dugulva napokig az orrom hogy egyáltalán nem kaptam rajta levegőt, hiába fújtam, nem is jött belőle semmi. Aztán egy két nappal később már jött váladék, de fura szine volt, mintha véres lenne. Nem picikét mint mikor megpattan egy ér az ember orrába, hanem vérrel kevert volt a színe, gondolom értitek. Ez ment két három napig, sokat nem javult a dolog, hiába fújtam, ugyanúgy nem kaptam levegőt. Aztán tegnap mintha elkezdett volna hatni az orrcsepp (addig az se használt), azóta egyre jobban tisztul az orrom, és most az előbb mikor kifujtam az orrom egy nagy... nem is tudom mit fujtam ki. Eddig azt mondanám hogy véres váladék volt, most viszont inkább váladékos vért. Kicsit megilyedtem, de azóta viszont teljesen tiszta az orrom, tudok lélegezni. Ez már a javulás jele akkor?

Megjegyzem napokig lázas is voltam (ma reggel is még volt hőemelkedésem) Persze, voltam doktornál, felírt egy gyógyszert de az nem használt. Egy másik orvos ajánlott másik gyógyszert, azt tegnap óta szedem, azóta mintha javult volna az állapotom.

Csak ez a nagyon véres dolog ijesztett meg. Másnak is volt már így?


2012. aug. 16. 13:05
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi hogy husszú lett..
2012. aug. 16. 13:05
 2/3 Antimod ***** válasza:

Ugyan már, ha annyi pénzem lenne, amennyiszer vért fújtam az orromból, régen nem innen írogatnék.

Teljesen normális, hogy erőltetett orrfújástól elpattan egy-egy ér, és befesti a vér az orrodban lévő váladékot.

Beteg voltál, nem tudtad kifújni, most végre kijött. Ennél többet nem kell ebbe beleképzelni.

2012. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen és a fiamnak is, én télen egy véres váladékkal telt hőlyagszerű valamit fújtam ki, szinte kipattant az orromból. Örülj neki, hogy kijött végre, így nem kell felszúrni és átmosni a gégészeten.
2012. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!