Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek van rajtam kívül nyáron...

Kinek van rajtam kívül nyáron több hasfájása, hasmenése?

Figyelt kérdés
idén nyáron legalább 4-5x voltam rosszul...és kíváncsi vagyok ,hogy nyáron esetleg volt-e valakinek még ilyesmi problémája?

2012. aug. 17. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelen!

Gyakran elkap az ember valami vírust a fagyitól, dinnyétől, nem kellően megmosott gyümölcstől. Van, amikor 3-4 napig levert vagyok, görcsösen csikar a gyomrom, és a hasmenés állaga olyan, mint a víz. Néha viszont csak simán megy a hasam, de nem érzem magam rosszul.

Sajnos gyakori vendég nyáron. Probiotikum szedés segít. Nekem legalább is.

2012. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ha csirkemellet darabolsz, a kést, a vágódeszkát alaposan megtisztítani! Orvos mondta, hogy esetleg csak letörlöm a kést, utána kenyeret szelek vele, olyan fertőzést kaphatok, hogy akár kórház is lehet belőle.
2012. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Igen én is ilyesmikre gyanakodom...meg most olvastam pont egy helyen ugyanezeket szinte.Ezért várom az őszt...kevesebb a baktérium
2012. aug. 17. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 4 napja van hasmenésem,eléggé levert vagyok.
2012. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egyszerű pl:a banán.a távol-keleten vagy afrikába szerzik be .lehett hogy megmosák a gyümölcsöt,de akkor is a hosszu uton anji por és baktérium rászálhat.válasz:bármilyen inport anyagot moss meg alaposan.így meglehett elözni a hasmenést
2012. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!