Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenés alatt a széntablettát...

Hasmenés alatt a széntablettát és a Normafloret hogyan szedjem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
A dobozokon lévő utasítás szerint. De ha helyettük napota 8-10 szem diót megeszel, legalább olyan hatása van mint a méregrdrága gyógyszereknek. Egy adag széntabletta 900 ft. felett van, a másik még több.
2012. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy vírusfertőzés okozza a hasmenést. Írtad, hogy lázas is voltál. Se a széntabletta, se a Normaflore nem rossz, de nekem egyik sem használt. A dió volt az egyetlen, ami rendbe hozott. Nézd meg a neten, mennyire igazam van. A bélflórát éppúgy - ha nem jobban - visszaépíti, mint a két drága gyógyszer.
2012. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hát először is azt mondanám, h saját felelősségedre sose szedj gyógyszert, irány a doki. De ha nem nagy a baj, akkor a széntabiból kettessével, hármassával is szedhetsz naponta akár 3-4x is. Amíg azt szeded, addig ne igyál normaflore-t, azt majd ha rendbe jöttél, csinálhatsz egy 10-es kúrát, h rendbe vágja a gyomrodat. Ami még nagyon fontos, hasmenés és széntablettázási időszakban szigorú diéta. Sóban, vízben főtt krumpli, rizs, ropi, háztartási keksz. Tea cukor nélkül, gyümölcsöket se egyél. Ez nálam be szokott válni. Ha vírusos a hasmenés, arra is van egy jó gyógyszer, pl. a Normix. Ez után is csinálhatsz egy normaflore-os kúrát.
2012. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1-2 napig hagy jöjjön ki, aminek ki kell. Az okot kell megkeresni, s megszüntetni.
2012. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
inkább protexint szedj, a normaflor nem tartalmaz mindent ami kell
2012. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már helyreállt a székletem, bár a széntabi szerintem kicsit "visszafogta". Ilyenkor merjek Normaflore-t inni vagy az ismét hasmenést idézne elő?
2012. aug. 28. 11:26
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, azt hozzáteszem, hogy azért szerintem az idegességtől járok már WC-re... :/
2012. aug. 28. 11:32
 8/10 anonim ***** válasza:

A probléma okát kell megszüntetni:

Be kell venni a LESZAROM tablettát. Idegeskedéssel semmit nem fogsz megoldani. Csak azért mertem poénkodni mert olvastam már túl vagy a problémán. Csak hogy ez ne legyen visszatérő betegség életmódot kell változtatni. Időben kérj segítséget és akkor nem lesz okod idegeskedni.

2012. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :))
2012. aug. 30. 17:34
 10/10 anonim válasza:

A széntabletta szerintem nagyon jó szer, mivel a szénnek megkötő hatása is van, azaz összegyűjti a vírusokat, baktériumokat is és kiürülnek. A hasmenésnek azonban mindig oka van, ezt te is észreveheted magadon. Nálam pl. kimerültségkor jelentkezik általában.

Nagyon jó gyógynövények is vannak erre, így például a körömvirág tea, a már mások által is említett dió, emellett diétázni is kell. Nagyon erős, hosszasan áztatott kamilla tea is csodákat tesz. A diétára is figyelni kell. Gyógyító étel ebben az időszakban a tiszta nyers áfonya, a banán, és az ásványi sók pótlása miatt pl. a ropi is.

2012. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!