Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphatom az anyukámtól a...

Elkaphatom az anyukámtól a hányós hasmenéses vírust?

Figyelt kérdés

Szüleim elmentek nyaralni és 2-3 napja anyukám végig hányta az egész napot. Másnapra semmi baja nem volt, de előző naő vagy 10x hányt. Apukám nem lett beteg, de anyu azt mondja, hogy szerinte virus és nem ételmérgezés.

Ma jöttem haza. Ha virus akkor elkaphatom még tőle annak ellenére, hogy jobban van? Nekem ez elég fontos, mert 2 éve pszichiátrián kezeltek emetofóbiával (hányástól való félelem) és volt hogy 39 kilóra lefogytam, annyira féltem, hogy hányok valamitől.

Apukámnak el kellett volna kapnia ha virus, nem? Akkoris ha erős az immurendszere. DE gyomorrontástól, meg nem hányik 10x egy nap az ember... Szerintetek? :(



2012. aug. 25. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem is vírus nem mindenki kaphATJA ÍGY el.. nemtudom am a hányástól én nem félek nem olyan nagy cucc vagyis rossz hányni de 1× kibírható. szerintem akkor magadnak csinálj kaját de ez hülyesség bármit megfoghat anyukád.. vagy menjen el orvoshoz
2012. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát mosomfolyamat a kezem. Ma annyira bebeszeltem magamnak h ment a hasam de mintaz állat és oklendeztem is az idegtol. Mennyire ironikus nem? Felek valamitol és annyira rastresszelek h generelom az egészet...
2012. aug. 26. 15:20
 3/6 anonim válasza:
Én is nagyon félek a hányástól! De tudoomásom szerint most nincs ilyen vírus! Ha külföldön voltak nyaralni akkor valószínű h ott elkapott valamit! Próbálj meg ne idegeskedni ! Tudom nehéz, nekem is ilyen problémám van:(
2012. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! Én aztán 100%-osan átérzem a helyzeted! Nekem is emetofóbiám van és rettegek ha pl a munkahelyemen valaki csak meséli,hogy a gyereke hányt otthon.Én meg rettegek,hogy csak el ne kapjam. Ez egy szörnyű betegség és néha úgy érzem becsavarodok a félelemtől.Remélem azóta már minden rendbejött nálatok!
2012. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én rájöttem, hogy nekem nem emetofóbiám van csak félek szimplán félek ezektől a zányásos vírusoktól,ezért utálom az őszi időt, remélem elég erős az immunrendszerem, h ne kapjam el!!! Kitartás nektek is! Vigyázzatok magatokra! Ne nyúkáljatok a szátokba ha nem mostatok kezet!
2012. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerintem leginkább a télre jellemzőek meg nyárra ...
2012. szept. 11. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!