Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szögbe láptem tegnap, kell...

Szögbe láptem tegnap, kell tetanusz? Vagy orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
a sarkba állt bele, és egyátalán nem vészesen, vérzett mert rá kell lépnem míg haza értem, de lemostam és konkrétan a helye is alig látszik. nem gondolnám, hogy komoly, mivel nem ment mélyre, és semmi felületi jele nincs. ettől függetlenül bennem van a para, hogy lehet mégis bevittem vmit a szervezetembe, netán vérmérgezést kaptam... egyátalán nem értek hozzá, ezért írtam ide ki, hátha Ti okosabbak vagytok!!!
2012. aug. 29. 09:46
 1/9 A kérdező kommentje:
*léptem
2012. aug. 29. 09:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ rozsdás volt e.
2012. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

haza hoztam h megmutassam anyuéknak és a válasz igen az volt. először azt mondták h azonnal doki, tetanusz...

de aztán mondtam nekik h abszolút nem fáj, nem is látszik kb h hol ment bele..és nem birtam elképzelni h bemegyek a sebészetre, hogy őő szögbe léptem..erre a doki: mutassa..erre én: háát nem nagyon látszik.. de tnyleg beleléptem..:D

kb hülyének nézett volna, ezért anyuék is mondták, h szerintünk nem érintett vénát, csak felületi sértülés ezért nem szükséges a doki..

de nem vagyok azért benne biztos, és komolyabb betegséget viszont nem szeretnék... mit gondolsz?

2012. aug. 29. 09:50
 4/9 A kérdező kommentje:
*sérülés ( bocsi csak sietek..:D és nemtudok irni)
2012. aug. 29. 09:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom jobb egy felesleges tetanusz,mint egy vérmérgezés.
2012. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hm... és a doki nem fog hülyének nézni???:D
2012. aug. 29. 09:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Maximum elküld,hogy nincs gond. De pl. barátnőmnek kagyló sértette fel a lábát, adták neki a tetanuszt. Pedig nem is vérzett kb.
2012. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
okés köszi a segítséget, ma elmegyek dokihoz!
2012. aug. 29. 11:52
 9/9 A kérdező kommentje:

voltam dokinál és kaptam tetanuszt, gondoltam leírom a fejleményeket:)

köszi még1x a segítséget!

2012. aug. 29. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!