Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől van, hogy minden hónapba...

Mitől van, hogy minden hónapban visszatérően fáj a torkom?

Figyelt kérdés
Március óta hónaponta rendszeresen újrajelentkezik a torokfájásom. Mandulagyulladásom is volt, akkor antibiotikummal kezelték, már vagy 3 félét is kaptam azóta és mindig elmúlt a beszedése után, azonban folyton visszatér a fajdalom. Most még immunerősitőt is szedek, amit a doki irt fel és megint érzem, hogy kezdődik elölről az egész. Fura nagyon, mert eddig sosem voltam egynél többször meghűlve évente...most meg folyamatosan egyikből ki másikba be...

2012. szept. 5. 01:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem maradt vissza a megfázásból egy arcüreg-gyulladás? Az szokott ilyet csinálni, hisz folyamatosan folyik le a váladék a hátsó garatfalon, irritálva azt. Fül-orr-gégészhez nem kell beutaló, szerintem megér a dolog egy vizsgálatot (esetleg kizárhatják az allergiát is egyúttal).
2012. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!