Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor alakulhat ki Candida...

Mikor alakulhat ki Candida gomba? Elmentem egy természetgyógyászhoz (nem nagyon hiszek benük), és azt mondta, hogy sok Candida gomba van bennem. Mondtam neki, hogy kb.14éve nem szedek antibiotikumot, bár 2 évvel ezelőtt szednem kellett.

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy akkor a túlzott antibiotikumos kezelés miatt van. Én ezt nem igazán értem. Lehetséges ez? Mennyi ideig van hatása az antibiotikumnak? Létezik hogy még 2 év múlva is lehet valamilyen mellékhatása? Bár olvastam az interneten, hogy mik a Candida tünetei és mik okozhatják, de nem érzek semmi olyan tünetet amit okoz. És a vérből, torok válladékból, nyelvkaparatból állapítják meg, hogy túl van e szaporodva a gomba.
2012. szept. 8. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
2012. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!