Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez kezdődő torokgyuszi?

Ez kezdődő torokgyuszi?

Figyelt kérdés
Ma ahogy felkeltem elkezdett nagyon kaparni a torkom,és a nyirokcsomóim megvannak duzzadva + ahogy nyelek picit fáj.De nem vészes annyira,csak azért érzem hogy fáj.+ kb 3 napja kijött a számban afta is. Kezdődő torokgyulladásrémálom lesz??:S
2012. szept. 10. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon úgy tűnik, de még csak bevezető tünetek, erősítsd az immunrendszered multivitaminnal, talán még megúszhatod. Csak hozzátenném személyes tapasztalatom: ha nekem kapar a torkom, és nyirokcsomó duzzanatom van, akkor már ki szokott fejlődni a kórság bármit csinálok:-(
2012. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
óó basszus..:s nem akarom.Nagyon rosszul viselem a torokgyulladást.Sose tudok nyelni,alig eszem valamit és kb 2 hét mire kilábalok belőlle.Voltam már nagyon beteg torokgyulladástól annyira hogy már sírtam a fájdalomtól..:(
2012. szept. 10. 14:09
 3/6 A kérdező kommentje:
úgylátom mintha a mandulámon lenne ilyen fehér kis valami.Mint egy pici pattanás. Egy tűsző?
2012. szept. 10. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Gennycsap van a mandula egy tüszőjében, sajna ez csak "szaporodni" fog. Igyál kamillateát mézzel
2012. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ez biztos?
2012. szept. 10. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, de nem ijesztegetni akarlak ám, csak próbálok tippeket adni, hogy mivel segíts magadon. nekem még jó szokott lenni a Strepsils, mert fertőtlenít, és van benne lidocain (remélem nem vagy allergiás rá), picit el szokta zsibbasztani a torkom, az jólesik olyankor:-)
2012. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!