Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan küzdjem le a hasmenéses...

Hogyan küzdjem le a hasmenéses hányásostól való félelmemet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Egész pontosan mi az, amitől félsz? Hogy rosszkor, rossz helyen történik ez? Vagy mitől?
2012. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha rendesen, nem össze-vissza kajálsz, akkor nem lesz hasmenésed, kivétel ha olyan járvány van.

Miért félsz tőle? A hányás nem csak úgy jön, mint a hasmenés, már előtte hányingerednek kell lenni, ha az van, akkor otthon maradsz és rendbe jössz. Ha meg hasmenésed van, akkor elmész WC-re és meg van oldva :)

2012. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, igazából attól hogy rossz helyen jön rám .. tavaly novemberbe kezdődött az egész elkaptam egy vírust és azóta reszketek tőle :(
2012. szept. 15. 18:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Ciki volt? Vagy csak rosszul érezted magad tőle?

Azért kérdezem, mert nem nagyon tudom felfogni, hogy lehet félni tőle, pedig nem halálos betegség, pár nap alatt kikúrálódik az ember belőle.

2012. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igaz itthon jött ki rajtam , de valamiért nagyon megviselt ..sose voltam ilyen, olyan mintha kicseréltek volna, akárhova elmegyek mindig azon kattogok h mikor lesz hasmenésem vagy mikor hányok! Nemtudom h küzdjem le :(
2012. szept. 15. 18:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Abszolút meg tudlak érteni, én kb. 6 éve félek a hányástól, szintén azért, mert elkaptam egy ilyen vírust, és nagyon megviselt.

Azóta nem gyógyultam ki teljesen, vannak jobb és rosszabb periódusaim. Voltam vele pszichiátrián is, de nem nagyon tudtak vele ott sem mit kezdeni.

Elég rossz pszichés probléma ez, tényleg csak az érti meg, akinek van ilyen.

2012. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És neked valahogy sikerült legyőzni? vagy mit teszel ellene?
2012. szept. 17. 18:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen legyőzni nem tudtam még mindig.

Homeopátiás orvoshoz járok, aki ír fel szert, szereket, azok segítenek néha. Meg persze kerülöm az ilyen helyzeteket, ami "veszélyes". Pl: vitamint szedek, figyelek, hogy nehogy romlott kaját egyek, mértékkel iszom alkoholt stb. Nekem általában, ha utazom, akkor rosszabb, itthon nem félek annyira, de az utazások még mindig megviselnek gyakran, olyankor alig merek enni.

2012. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem az alkohol segít elfelejtetni ezt a hülyeségemet:)
2012. szept. 18. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!