Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi ideig kell jegelni?

Mennyi ideig kell jegelni?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy ki akar jönni egy herpesz, elkezdtem jegelni, azóta nem jött ki jobban, de félek ha abhagyoma jegelést mégis előjön. Valami ötlet? Mennyi ideig jegeljem hogy biztosra ne jöjjön ki?

2012. szept. 25. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg úgy érzed hogy szükség van. 1-2 napig még tuti. Egyébkétn tök érdekes volt nekem gólyatábor utolsó napján kezdett el kijönni és ösztönösen jégkását ittam hogy jegeljem. Amúgy fogkrém is jó rá
2012. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Két hete volt egy herpeszem, akkor rögtön fogkrémet tettem rá. Fél óra múlva szép nagy volt a dudor. Szóval nálam a fogkrém nagyon nem vált be, inkább nem próbálom ki megint...

Ma egész este jegelni fogom, de mi lesz éjjel? Alvás közben nem tudom jegelni... nem akarom megint:(:(

2012. szept. 25. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
szegénye:( Jobbulást! immunrendszert kellene valahogy erősíteni. Vérképed rendbe van?
2012. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az utóbbi években nem voltam kivizsgáláson. herpesz évente minimum egyszer jelentkezik, és nem egyszer fordult már elő, hogy ilyen rövid időn belül ismét ki akarjon jönni.... de remélem nem fog...:( Nagyon kellemetlen..
2012. szept. 25. 20:59
 5/5 A kérdező kommentje:

Beszereztem teafaolajat, cink kapszulát, c vitamint, aloeveras szajbalzsamot. Ezekről azt olvastam hogy mind segit. Remélem így is lesz... majd irok hogy tényleg használt e valami...

A jegelés annyiban segített hogy nem lett akkora amekkora lett volna amúgy... de még mindig nem lohadt le teljesen a duzzanat... még kéne jegelni vajon?

2012. szept. 26. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!