Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak? A lábam végénél...

Mit csináljak? A lábam végénél egyik nap lett egy kidudorodó nem is tudom mi. Talán pattanás lehetett, mindenesetre arra hasonlított. További infó lejjebb.

Figyelt kérdés
A buta fejemmel arcszesz-el borogattam. Majd másnap lett egy 2 cm-es kemény rész amiből genny jön ki. És körülötte tenyérnyi nagyságban piros kicsit bedagadt rész.A felső láb izmom is bedagadt, és így alig bírok menni. Kicsit nyomogattam ki a gennyet már. Mi a leghelyesebb amit tudok csinálni?
2009. aug. 3. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A leghelyesebb, ha betadinnal lefertőtleníted és elmész vele orvoshoz. Elég erősen gyulladt a lábad. Nem tudom, nem-e valami furunculus szerű ami van, de mindenképpen orvoshoz kell menned vele, hogy kitisztítsa a gennyet.
2009. aug. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt el is felejtetem írni,hogy betodinnal már kenegettem.

De orvostól félek,tudom ,h felvágják a sebet,majd úgy tisztitják ki.A másik meg talán kicsit kellemetlen is lehet ,hogy szinte a péniszem mellett van.

2009. aug. 3. 00:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Most olvastam utána a furunculus-nak.Eléggé rá vall a problámám.
2009. aug. 3. 00:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, ha +szeretnéd tartani a lábadat. (+ az életed, gondolom a szepszis ismerős fogalom).
2009. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!