Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehet vérmérgezés tünete? :S

Ez lehet vérmérgezés tünete? :S

Figyelt kérdés

1 hete kijött egy kis pattanás az arcomon.

Tegnap viszont feldagadt egész jobb arcom és a szemem alatt is egy rikító vörös csík és egy hatalmas feszülő táska, amely szintén sötét színű.

Az egész arcfelem kőkemény.

Kenegetem körömvirágkrémmel, raktam uborkaszeletet a szememre, hogy eltűnjön a táska, de semmi nem használ. :(

A jobb nyirokcsomóm is meg van duzzadva. Csak holnap délelőttől van ügyelet nálunk.

Ugye élve maradok addig? :S


2012. szept. 29. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A vérmérgezést láz, hidegrázás, nagyon rossz általános állapot kíséri, hisz az egész szervezetet érinti. A te fertőzésed így látatlanban nem játék, de messze nem vérmérgezés. Nehéz megmondani pontosan mi a bajod, de mindenképp antibiotikum kell, mert az arc fertőzései ráterjedhetnek az agyburkokra, agyhártyagyulladás alakulhat ki! Még az sem kizárt, hogy valamelyik fogad okozta a tüneteid, de tényleg sok más is lehet
2012. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemrég tették rendbe az összes fogamat: 1-et gyökérkezeltek, 4-et fúrtak és tömtek, 2-nek felszíni szuvasodása, azt is helyrehozták, most voltam ellenőrzésen és mindent qrendben találtak, szépen meggyógyult az összes.
2012. szept. 29. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor valamilyen bőr/lágyrész fertőzés az arcodon, vagy megcsípett valami, a fog dolgot csak tapasztalatból írtam, nem úgy gondoltam, hogy biztosan az okozza. Próbálj ki calciumot, ártani nem fog, de a duzzanatra jól jöhet
2012. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma voltam orvosnál, kezdődő vérmérgezés :(

Kórházba kell mennem :(

2012. szept. 30. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!