Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bakteriális fertőzés.3 baktéri...

Bakteriális fertőzés.3 baktérium. Fájó gyomor hiába no spa bolus reasc. Nyálkás hasmenés?

Figyelt kérdés
1 éve szenvedek ezzekkel a bacikkal. Órulógus zinat adott 35 napig szedtem. Utána jött még egy arra aktil duó 6 nap után abbahagytam, mert csalán kiütés viszketés jött ki. Most voltam ultra hangon maxek, mely gyógy növényt írtak rá. Az nálam nem segít, mert mikor gólyóknál volt sem használtak.:( Hasnyál mirigyem alul müködik erre is csak gyógy növényt használok. Nem használ ez sem. Most a gyomrom úgy görcsölt, hogy majd beszartam. Igaz a haskötő vel jobb volt, de gyulladásra nem szabad melegen tartanom. Már öngyilkosságra gondolok, mert nincs egy normális orvos aki tudna segíteni a bakteriális gyuladásaimon, mely hasamban vékonybél vastagbélben vannak jelen.:( Kicsit meg vágom az ujjam nehezen gyógyul be, mely gyulladással szokot járni. Most fekete diót, suncare, sunmile szedek. Sok vasat szedek, mert nagyon leesik. calciumot. Rapidus sav lekötőt és reasec hasmenésemre. Pedig sokat javult az állapotom. Rendesen látok nincs homály. évekig a prosztatám volt ez hiába voltam orulógusnál. Nem ver össze vissza a szivem. Tököm megjavult, de a prosztata nem.:( Meg gyógyulni nem fogok, mert apámmat el kell látnom. Annyit, hogy maga alá csinál és nem tud járni. Gyámságot meg nyertük, de neki is alá kell írnia. Így albérletbe költöznék, de elötte el kell helyeznem. Most vagy magamat akasztom fel, vagy apámat kell megölnöm. Hiába nyertem meg a pert marad itthon. Anyám tavaly halt meg én majd jővőre. 2 hét alatt 5kg fogytam. most naponta 1kg fogyok. Hova kell forduljak házi orvos csak gyógyszert ír ki, de max vér vételre mehetek el?

2012. okt. 2. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Kérd meg a dokidat,írjon fel Quamatel gyógyszert ez gyomorfekély kialakulása ellen van!

Kérj beutalót laborba és belgyógyászatra,na meg allergia vizsgálatra is.

Az is lehet,mivel sok a gondod,hogy már kialakult a gyomorfekély,az pedig nem tréfa dolog!!!

Hasi ultrahangot is kérj,nekem gyanús a görcs...nincsen gond az epecsatornáddal?Bár írtad,hogy a hasnyálmirigyeddel is gondok vannak.Éppen ezért a cukrodat is nézesd meg,ne csak a laborba,hanem ismerőssel,dokival is naponta többször.

Allergia vizsgálat sem ártana,mert lehet ételallergiád is,ami szintén a hasnyálmirigyet kínozhassa.

Hasmenésre széntabletta,és Lactiv ajánlott.

Kerülni az alkoholt és a nikotint,ha lehet kávét is csak keveset és tejjel.

Jobbulást kívánok!

2012. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!