Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudom kezelni orvodi...

Hogyan tudom kezelni orvodi segítség nélkül?

Figyelt kérdés
Valamilyen hüvelyi fertőzésem van. Sárga folyás de nagyon durván. Fáj ég és viszket is. az a baj hogy a jövőhétig nem tudok elmenni orvoshoz csak majd hétfőn de addig is tudom kezelni valahogy????

2012. okt. 8. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy, és ha sokáig vársz, akkor az orvos sem fogja tudni beláthatóidön belül kikezelni.


Olyan nincs, hoyg nem tudsz elöbb orvoshoz menni, legfeljbb olyan, hogy nem AKARSZ.

2012. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már hogyne akarnék elmenni nekem fontos az egészségem meg elég kellemetlen ez nekem is és a partneremnek is. csak suli és munka mellett élni nem marad időm. és azért akartam kezelni valamivel hogy jobb legyen hétfőig.
2012. okt. 9. 12:55
 3/5 anonim válasza:

nekem is volt már hasonló bajom.. ez gomba, jobb esetben.

canestem combi/canesten uno

ami vény nélkül kapható és segítséget nyújthat. nem múlasztja el,mert ennek a canestennek csak annyi hatóereje van, hogy a tüneteket gyengítse. ezért minél előbb menj el nőgyógyászhoz, valószínűleg hüvelygyulladásod van.

2012. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma reggelre teljesen elmult semmi tünet. minden megszünt. akkor is menjek orvoshoz???
2012. okt. 11. 21:04
 5/5 anonim válasza:
célszerű lenne, mivel ha nincs kezelve, kiújulhat újra és újra és ez nem kifizetődő.. inkább még most menj el, minthogy valami baj legyen a későbbiekben
2012. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!