Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi okozza a hátizomgörcsöt?

Mi okozza a hátizomgörcsöt?

Figyelt kérdés
Nemrég sokszor előfordult velem, hogy éjjel az álmaim hirtelen rosszra fordultak és elképesztő fájdalmat éreztem a hátamban, ahhoz illő álomképekkel. Erre a fájdalomra egy idő után felébredtem és rájöttem, hogy begörcsölt a hátam. Az oldalamon feküdtem, a hátam teljesen homorú volt. Úgy emlékszem, az ébredés után (miután rájöttem hogy mi van) ki tudtam egyenesedni, bár ez nem biztos, nem emlékszem. (Elég rég volt ez, akkor nem foglalkoztam vele, de ma megtudtam hogy ez a tetanusz egyik tünete és jobban utánanéztem. Nem volt sérülésem a közelmúltban, ezért nem hinném, hogy tetanusz.) Mi okozhatta ezt?

2012. okt. 10. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A tetanusz nagyon súlyos betegség. Ritkán fordul elő ágyban, fekvés közben. Talán rossz fekvés, túl puha ágy, kifeküdt rekamié. Szal ilyesmi hétköznapi dolog...
2012. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tegnap nálunk a 3 órás állás okozta a koncerten. csak hátrafelé dőlve lehetett elvisdelni. ma már sokkal jobb a helyzet, a voltaren kenőcs sokat javított az iszonyatos fájdalmas helyzeten. lumbágó lehet talán. ez nem az a bizonyos egy hétig tartó idegbecsípődés.
2015. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!