Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A WC-t ha körbe papírozom és...

A WC-t ha körbe papírozom és lepisilem a papírt és hozzá ér a combomhoz a (hugyospapír) összeszedhetek valamit így?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Nem megy a sielős póz....

2012. okt. 21. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:

de miért pisiled le? ha körbepapírozod, akkor rá lehet ülni, akkor meg a pisi belemegy a kagylóban, nem?


mondjuk az a saját pisid, attól nem lesz bajod, szerintem

2012. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom a saját pisim, de előttem le pisilték a WC-t

( nyilvános WC :( )

2012. okt. 21. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:

hát ha előtted lepisilték, akkor ne tedd rá a papírt, hanem töröld le

vagy ha simán undorodsz a tudattól, akkor vigyél magaddal egyenként csomagolt fertőtlenítő kendőt (Bradoman, Bradolife), azzal töröld át az ülőkét, és azután rakd körbe

de még mindig nem értem, miért pisiled le a papírt, ha rajta ülsz

2012. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Énse tudok úgy. Először töröl, utána terít, drasztikusabb esetben fertőtlenítőkendővel töröld át a combod ott ahol a wc-vel érintkezett.
2012. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

olvastam egy érdekeset, bár nem tudok teljsen megnyugodni, szóval én is fertőtlenítek


a következő: nem attól lesz bajunk, ami az ülőkén van, hanem ami a pisiléskor visszafröcsög, abban van a bacilus, amikor rámegy az alsó fertályunkra, és beletöröljük a papírral

van benne valami...

2012. okt. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én próbáltam így pisilni, de mindig megbetegedtem. Meg kellett barátkoznom a síelőssel, de attól még felfröccsent és így is kaptam fertőzést. Azóta inkább visszatartom. :(

Shewee-t próbáltad?

2012. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

AZt nem :( De már sielő pózt nyomom :) Körbe tekerem az egész WC kagylót és úgy pisilek...gyakorlat teszi a mestert :D


Nagyon köszönöm a válaszokat! :)

2013. febr. 11. 10:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!