Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyha puszit adok a barátnőm...

Hogyha puszit adok a barátnőm arcára, akinek herpesze van, akkor attól én még elkaphatom? Mármint, hogy magával a herpesszel nem érintkezek, de ugye a közelébe adom a puszit?

Figyelt kérdés
lehet hülyén fogalmaztam meg,de lécci válaszoljatok.
2012. nov. 1. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Elkaphatod, mert napközben lehet, hogy hozzáért a herpeszéhez kézzel / idegesítő dolog a herpesz, én is szoktam néha piszkálni/ utána padig hozzáért az arca más területére, már vitte is a vírust. Úgyhogy várni kellene.
2012. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm:)
2012. nov. 1. 22:22
 3/4 zkriszti3 ***** válasza:
Van rá esélyed,de én még a senkinek sem adtam át.Gyerekkorom óta megvan sajnos. Édesanyámnak is,de a gyerekeimnek ,páromnak (22 éve vagyunk együtt )soha nem volt.
2012. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szóval van rá esély,de nem biztos...rendben,köszönöm.
2012. nov. 1. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!