Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vitamin hiányára...

Milyen vitamin hiányára mutathat a körmön megjelenő fehér folt? Szedek multivitamint és mégis egyre több ilyen fehér folt van a körmömön! Általános fáradság és lábfájás is folyton jelentkezik nálam ez is lehet vitaminhiány jele, ha igen mi hiányzik?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a mutlivitamint, annak a 80% szemét. Inkább szedjed külön-külön. Én javaslom vegyél rostos gyümölcslevet, és egyél gyümölcsöt, zöldséget lehetőleg nyersen, plusz a tablettás vitaminokból meg hetente vegyél be 2-3 szemet maximum. Szerintem szükséged lesz még magnéziumra is.
2012. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
b vitaminok, magnézium, cink
2012. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is vitaminhiányos voltam,nekem is voltak fehér foltok csak nekem még recés is volt a köröm.elkezdtem napi 3 multivitamint szedni,aztán rendbejött. most napi 2 is elég ahhoz hogy normális legyen(béres actival extra amúgy). igazából ha cigizel az is elszívja a vitamint.
2012. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem vitaminhiányom és vashiányos vérszegénységem volt. Vettem terhes nőknek való vitamint (femibiont de másik is jó)és helyre hozott. Nem barázdás és nem foltos a körmöm,nem vagyok fáradt,gyenge. Sőt,szedhetsz mellé magne b 6-ot is,attól,hogy nem vagy terhes terhes,semmi bajod nem lesz. Még a férfiak közül is van akik szedik. Komolyan. Nagyobb mennyiségben tartalmaz sok vitamint,ásványi anyagot,mint a multivitaminok.
2012. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem hasonló problámámon segített a máriatövismag kivonat. Szedése után elmúlt a napi fáradtság. A másik, hogy sokkal több vizet igyál.
2012. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!