Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A pajzsmirigy mindkét lebenye...

A pajzsmirigy mindkét lebenye megnagyobodott, határozottan inhomogén szerkezetű és hypervascularisalt. Jobb oldalon egy 10mm-es septalt ciszat. Bal oldalon egy szintén 10mm-es echoszegény solid képlet is látható. Ezek mégis mi a fenét jelentenek?

Figyelt kérdés
Ez áll az Uh-s leletemben. Természetesen meg fogom kérdezni az orvosomat,de még két hét mire mennem kell hozzá.
2012. nov. 9. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A leletedet nem neked és nem is nekünk kell értelmezni. Majd az orvos megmondja.
2012. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,tudom. De ha nem tudsz segíteni,akkor nem kell írnod:) Érthető,hogy ideges vagyok és csak véleményt kértem. Remélem akad aki választ is ad:)
2012. nov. 9. 22:20
 3/4 anonim válasza:
Az első hozzászólónak üzenem!! te mekkora gyökér vagy!! természetes hogy fél szegény! ne írogass ha idióta vagy!
2012. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedves kérdező! a Barátnőm is ilyen cipőben jár! ma megmondja az orvos neki hogy mi mit jelent! ha tudok segítek abban hogy neki mit mondtak! de az orvos pontosabban és érthetően elmagyarázza neked! Kitartás!!! nem rossz a lelet szerintem!!:))
2012. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!