Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Marja a torkomat. Mit tegyek?

Marja a torkomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Majdnem 2 napja van az, hogy nagyon megfaztam. Tegnap delutantol kezdve folyamatosan mindket orrlyukam el volt dugulva. Mostanra mar tudom oket fujni, de eleinte az sem ment. A torkom tegnap egesz nap fajt, keveset kohogtem. Most ugy erzem, valami nagyon marja, es ettol a dologtol ahogy nyelek, hanyingerem lesz. Most is keveset kohogok.

Mit tegyek, hogy az orromat alaposan ki tudjam fujni? Mit csinaljak a torkommal hogy ne legyen ez a kinzo maro erzes, es ne legyen tole hanyingerem? Nagyon surgos, hajnal 1 ota szenvedek es semmi nem segit! Forro mezes teatol a gyogyszerig semmi...

Valaszokat elore is nagyon szepen koszonom!


2012. nov. 10. 06:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kamillával inhalálni. Esetleg valami orrcsepp nincs otthon? Ha nincs, csinálj egy kis langyos vizet, abba tegyél egy kávéskanál sót, ha feloldódott azzal csöpögtess az orrodba! Jobbulást!
2012. nov. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kamillas inhalalast meg nem probaltam, koszonom az otletet. 2 fajta orrcsepp is van itthon: fujos, es cseppentos. Egyik sem volt jo. :( remelem ez a kamillazas jo lesz majd!

Koszonom!

2012. nov. 10. 06:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Sós vizet cseppents az orrodba, a gyulladást is leviszi és segíti a kidugulást.

Torkodra vegyél valamiszer szopogató tablettát.

2012. nov. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!