Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha fürödtél már és kell, még...

Ha fürödtél már és kell, még ráülsz a WC-re és megfürdesz utána?

Figyelt kérdés
Nagyon kiváncsi vagyok rá, hogy mások hogy csinálják? De ez nem kamu kérdés, de ha itt vagyok és eszembe jutott, megkérdezlek benneteket is. Ha már fürödtetek és mégis kell mondjuk pisilni vagy nagydolgozni, akkor mindenki elmegy úgy, mint én ott alul és ahol a wc érte a combomat, megmosni, lezuhanyozni vagy sokan, mivel már fürödtek, visszafekszenek a jó meleg ágyikóba a lepedőre? Ettől engem kiráz a hideg, én nem tudnék úgy bebújni az ágyba, hogy előtte a Wc-n ültem. Ti sem? Vagy én lihegem túl?
2012. nov. 18. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Miért te minden pisilés és szarás után nem törlöd ki rendesen hanem rögtön lezuhanyzol???

Elég kényes ízlésre vall.

Én fürdés vagy zuhanyzás után mivel nem fekszem le egyből, és így többször is kimegyek pisilni, nem fogok minden pisilés vagy kakilás után újra zuhanyozni. Van wc papír, vagy tisztasági intim törlőkendőm. Bőven elég. Attól hogy wc-zik valaki még tisztán tudja tartani..

2012. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
pisilés után nem, de nagy wc után mindig zuhanyozom.
2012. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De a WC, még ha szépen is rendezed, soha nem tiszta. Csak lefekvés előtt, fürdés után utálom, hogy ha már megfürödtem és még rá kell ülnöm a WC-re pl. nagydolgozni. Akkor minek fürödtem? LEhet, hogy kényes vagyok, de a szar fürdés után is szar és engem zavar, hogy feleslegesen fürödtem, lehet kezdeni alul az egészet újból. Tényleg csak engem zavar ez a dolog? Ha igen, elfogadom, hogy finnyás vagyok. De ne támadjatok, én csak kérdeztem, mert szerintem is finnyás vagyok és tudni szeretném, hogy más ezt hogy csinálja. Ennyi volt a célom csak.
2012. nov. 18. 20:38
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Minden "nagydolog" után végzek alsómosást, pisilés után nem. Idegen helyen el se megyek szarni, inkább tartogatom, de mivel beállt a szervezetem a reggeli kávé utáni és az esti fürdés előtti ürítésre, így könnyű dolgom van!

:D

2012. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy igénytelen vagyok és le leszek pontozva, de én nem fürdök meg még egyszer, főleg nem pisilés után. "Nagydolog" után megfelelően használom a papírt, így nincs szükségem erre. Amúgy se meztelenül alszok, így nem lehet gond a lepedővel.


Én is naponta kétszer zuhanyzok (reggel, este) és zuhanyzás után mindig cserélek(tehát naponta kétszer) boxeralsót (férfi vagyok) is, de szerintem amit Te csinálsz, az már kicsit túlzásnak tűnik. De ez az én véleményem.

2012. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
En siman lefekszem aludni wc-zes utan,neztem egyszer regen discoveryn egy musort amiben kutattak hogy hol van a legtobb bacilus az ember kornyezeteben,es az iroasztal vmint a szamitogep billentyuzet es eger vittek a palmat,a wc ezektol "tisztabb".
2012. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a saját WC-m általam biztosítva van, hogy megfelelő tisztaságú.

Viszont nem vagyunk egyformák. Ha te csak úgy érzed magadat jól, hogy megfürdesz utána, tedd azt.

2012. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a seg gemet mosom ki szarás után, sosem megyek totál lefürödni egy wc után. Ahhoz brutális diarrhea kellene, hogy így alakuljon :D
2012. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

A pisálással nincs gond, hugyozok a tus lefolyójába és meg van oldva.

Ha meg csokisvirsli akar jönni, akkor se ugrok vissza a zuhanyzóba még egy menetre, mi a ráknak, 24 óra múlva úgyis lemosdok, az a pár szarmolekula addig kit izgat.

Én alapból későn fekszek, így nem jellemző dolog hogy tusolás után kellene púpolni menni, már előtte kitolom a fonottkalácsot. Ha pedig mégis utána jönne, megteszi a vizes WC-papír is, nem?

2012. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Fúj, de hülye vagy : DDD Aha, értem. ÉS köszi a válaszokat.
2012. nov. 18. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!