Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez vagy mitől lehet?

Mi lehet ez vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés

A végbelem felett egy nagy piros folt van,mintha kidörzsölte volna valami,nagyon fáj.. 1 hónapja körülbelül véres a székletem! Nem érzem azt,hogy nehezebben jönne ki vagy,hogy küszködnöm kellene,szinte ugyanolyan mint régen,habár eléggé fáj! Ha mosom,akkor ha már csak hozzáérek az nagyon tud fájni,de egy idő után jó! Ha esetleg WC-zés után erőlködök(nyomok) akkor az annyira fáj,hogy az valami hihetetlen!

A vérzés mértéke mikor milyen! Van mikor szinte úszik a vérben,de van mikor csak pár vérfolt van.

Nem tudom,aranyerem lehet vagy túl kemény a székletem és kisebesíti?


Előre is köszönöm a válaszokat!


16/L



2012. nov. 19. 00:49
 1/7 anonim válasza:
Először is, már rég el kellett volna menni evvel a panaszoddal az orvoshoz! Tanács.: Holnap azaz ma reggel ne az iskolába, hanem az orvoshoz menj el, ez nem játék. Amiket leírtál, azok alapján több variációra is lehet gondolni, lehet hogy egyszerűen csak kidörzsölted, az kisebesedett és minden wczés után letörlöd a sebet és vérzik... az is lehet, hogy végbél repedés, ha mostanában közösültél análisan, akkor attól is vérezhet, lehet aranyérre is gondolni, ami nem játék, mert ha már vérzik az gáz, akkor súlyosabb betegség is kialakulhat, pl ha nem kezelik időbe, akkor végbélrák is lehet belőle, ha vérzik a feneked azaz az anusod az sosem jó jel, de nagyon sok másra is lehet gondolni, most nem akarlak megrémíteni, de minél előbb menj el az orvoshoz! Ha elmúlik a vérzés akkor is mondd el ezt orvosnak!
2012. nov. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az első válaszoló is írta. Ma azonnal keresd fel a háziorvosodat. Nálunk a családban volt ilyen, először aranyérre gyanakodtak, azután meg a kórházban (mert sajnos az a családtagom kórházba került emiatt) kiderült, hogy végbél polipja van, amit elcsíptek neki. Úgyhogy a végbélen keresztüli vérzés soha nem jelenthet jót. Mindenképpen orvos még ma!

Jobbulást!

2012. nov. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Uhh basszus :/

Kezdek félni! :(

De annyira félek az orvostól! :(

Meg van egy olyan "tünetem",hogy állandó szellentek :/ Nagyon sokat,pedig nem eszek puffasztó ételeket! :/

Köszönöm a válaszokat,felkeresem csütörtökön,mert már csak akkor van! :((

2012. nov. 19. 16:59
 4/7 anonim válasza:
Az orvostól nem kell félni, és szégyenlősnek se kell lenni, el kell neki mindent elmondani, mert csak úgy tud segíteni, úgy lehet, hogy nagyobb bajt teszel, ha kamuzol neki! A pukival meg nincs gond :) Persze azt is mondani kell, mert ha tényleg sokat szellentesz, akkor gyomorszáj, vagy felső záróizom problémák is lehetnem, persze ez nem biztos! A legjobb megoldás ORVOS!!! Az első válaszoló voltam!
2012. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elmegyek,igazad van!

Nagyon szépen köszönöm a sok segítséget!! :)

2012. nov. 19. 20:23
 6/7 anonim válasza:
Majd írd le, hogy mik a fejlemények! (első válaszadó)
2012. nov. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt mondták valószínűleg kidörzsöltem,mert mondtam,hogy az elmúlt napokban már nem volt.

Habár utánaolvastam kicsit és a rákra illettek a tünetek,jó persze nem vagyok orvos,de kicsit jobban utána nézhetett volna. Mondta hogy egyek gyümölcsöt meg valami nem tudom mit írt fel oO

2012. nov. 22. 18:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!