Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A zacskós kiszerelésben árult...

A zacskós kiszerelésben árult olajos magvak (mint pl. tökmag) átesnek csomagolás előtt valamilyen fertőtlenítésen?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert a minap tökmagot ettem, és az egyik szemnek borzasztó macska-vizelet szaga volt. El is ment a kedvem tőle, nem lenne jó toxoplazmózist kapni ilyen úton (sem).

2012. nov. 19. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A tökmag meg van pirítva, az elég fertőtlenítés!
2012. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmin nem esnek át, néha kavics meg földdarab is van benne, a mazsola is néha nagyon fura, vannak nagyon rossz ízű szemek és piszkosak benne. De eszem már vagy 30 éve, és még élek. Szóval, ha nem napi rendszerességgel esszük ezeket, akkor egy egészséges embernek nem árthat ennyi szennyeződés. Más kérdés, hogy van, mikor nekem is elmegy a kedvem tőle 1-2 évre is utána, mert olyan rossz íze van.
2012. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!

Vagy átesnek, vagy nem.

2012. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!