Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csókolózással ellehet kapni...

Csókolózással ellehet kapni valami nemi betegséget?

Figyelt kérdés
pl ha náthás az illető és vele csókolózok elkaphatok valami súlyosabb betegséget ?
2012. nov. 20. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A mononukleózis infekciónak nézz utána. Köznyelven csókbetegség a neve, 99%-ban tiniket érinti.
2012. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Flame87 válasza:

A nátha nem nemi betegség. Ha náthás, akkor te is náthás leszel.


Amúgy nem tudom milyen nemű vagy, de ha fiú, akkor ha a párod a szájába vette egy másik srác nemi szervét, ami nem volt egészséges, akkor elkaphatod tőle. Ilyen betegség pl a HPV. Nem csak aktus útján tudod megkapni. Jellegzetes szemölcsöket produkál, ezért kell orális szexhez is gumit húzni alkalmi partnernél. Amúgy nem kell ettől paráznod, mert elég ritka csókolózással elkapni nemi betegséget.

2012. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valamit elkapsz, az a herpesz lesz.
2012. nov. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mononucleosis infectosa és igaza van ezzel kapcsolatban. Én is benyeltem és egy hónapot voltam vele kb beteg. (Én voltam a hülye, ügyeletre mentem és nem háziorvoshoz.) előző voltam
2012. nov. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!