Mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés
sajnos az elmult időben sokat hiányoztam mert vmi nagyon nincs rendben velem sokat voltam beteg. És mostmár az ősök képesek betegen is elengedni, "mert aztán nem tom bepótolni az anyagot" de sajnos így mert a suliba betegen küldenek el egyre rosszabb lesz a kedvem, elmegy az erőm és gyakran nem is tesizek... persze ezt a bunkók megérzik és rámszálnak :-C az ősökkel meg hiába de nem lehet beszélni

2012. nov. 27. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor menj el az orvoshoz egymagad és mond el,hogy mi a bajod! Az "ősökös" rész hagyd ki..
2012. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké amúgy bocsi h. szlengesen írtam csak késő volt és már nem gépezhettem szal mobilrol kellett irnom ;-)
2012. nov. 28. 07:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Tavaly velem is ez volt, de minél többet hiányzol annál rosszabb. Én is mentem betegen suliba, mert nem akartam hiányozni. Nyilván ha lázas vagy, vagy megy a hasad, akkor maradj otthon, de ha csak a torkod fáj akkor ne tesizz de inkább menj suliba, különben annyira lemaradsz, hogy nem tudod pótolni.
2012. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!