Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen tüneteket okozhat ha...

Milyen tüneteket okozhat ha valakinek problémás a mandulája? Ezeket a tüneteket tapasztalta valaki akinek baj volt a mandulájával?

Figyelt kérdés
Ugyanis nekem elég ronda és ki kéne venni mielőtt babát vallalunk.Milyen tüneteket okozhat ha nem jó egy mandula?gondolok itt fejfájás,szédülés,hajhullás,gyengeség......
2012. dec. 1. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Hajhullást biztosan, ha a mandula gócként szerepel a szervezetben. Hajhullásnál elküldenek góckutatásra, menézik van-e gennyes fogad, gennyes mandulád vagy egyéb gyulladás a szervezetedben...

Ha pedig egy góc van a szervezetben, az simán vezethet általános gyengeséghez is.

Nekem 16 évesen vették ki a mandulámat, mert évente kb. 3x begyulladt, tüszős volt, és olyankor nagyon beteg voltam, 40 fokra is felment a lázam.

A hugom most 28 éves, ő is kínlódik, évente 3-4x neki is bedurrannak a mandulái, elég beteg tud lenni tőle.

Ha tüszős mandulagyulladásai vannak valakinek, akkor fennáll a veszély arra, hogy a baktériumok megtámadnak a szervezetben más szereveket is, és pl. szívbillentyűgyulladást okoznak.

2012. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 móni68 válasza:
nekem a térdeim fájtak, mert az izületeimre húzodott a gyulladás 17 éves voltam mire kivették
2012. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!