Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért gennyezik a köldököm?

Miért gennyezik a köldököm?

Figyelt kérdés
Befelé forduló köldököm van, sosem fordult még elő, de éppen pólót cseréltem, amikor láttam, hogy a köldökömben valami sárgás-fehéres, pattanáshoz hasonlító genny van, picit rásegítettem, és egy kevés genny szivárgott ki belőle, valamilyen pattanásszerű véres-szerű egyveleg. Lehet ennek valamilyen oka? Nem fáj.
2012. dec. 3. 22:28
 1/1 anonim válasza:
Én is jártam már hasonlóan,szintén befelé forduló köldököm van.Annyi a különbség,hogy nekem fájt is a köldököm és a környéke is!Valószínűleg valahogy megsértetted belül és begyulladt.Én ilyen esetekben egy nagyon gyorsan ható krémet szoktam belekenni,a neve : Flucinar. Asszem csak receptre kapható,de rengeteg mindenre fel tudod használni és nem is olyan drága :) Próbáld ki nyugodtan , 1-2 óra alatt rendbe jössz tőle :)
2012. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!