Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz ellen mit használjak?

Herpesz ellen mit használjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mindig voltak herpeszeim, de évente 2-3 alkalommal. Kb. két éve minden ősszel hetente jönnek ki az arcomra, a számra és egyszerűen semmi sem használ. Sem Zovirax, sem Aciclovir, sem Lizin. Valami jó kis házipraktikát tudtok rá? Tudom, hogy immunrendszer legyengülés ill. stressz okozza, de ha tömöm magam vitaminnal akkor is kijönnek.... Előre is köszi!
2012. dec. 6. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg szerezni 100%-os grapefruitmag kivonatot. Nekem bevált.
2012. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Kipróbálom. Tényleg már teljesen tanácstalan vagyok, szinte mindent kipróbáltam és semmi. És mindig akkor vettem be a gyógyszert, akkor kentem be a szám, amikor éreztem, h ki fog jönni...mégis kijöttek a hólyagok. Most is csodaszép rózsa van a számon :))
2012. dec. 6. 13:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit.

Ezt használom:

[link]

2012. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, veszek is ma egy üveggel!
2012. dec. 6. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is elképzelhető, hogy valamilyen ételre allergiás vagy és ettöl jön ki. Egyeseknek hagymátol van anikek káposztátol, karfioltol... jön ki. Probáld meg kitapasztalni, nem biztos, hogy ételtöl jön ki neked de egy probát megér.
2012. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyan két külön nevű rendellenesség. Ha száj nyálkahártyán van, száraz gézzel le kell törülni és elvágott citrommal lekenni több alkalommal. Nagyon csíp, de a c vitamin csodákra képes. A szájszélen kívül lévőt pedig frissen elvágott vöröshagymával. Ezeket sokszor már kijövetel előtt lehet érezni melegség formájában, ha akkor kezded a kenegetést ki sem jön.
2012. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :) Azt gondoltam már nem sok új tipp van, de tévedtem! Kösziii!
2012. dec. 13. 08:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerősön azt olvasta itt a gyakorin, hogy herpeszre jó a fülzsír. Kipróbálta és azt mondta, hogy hamarabb elmúlt. Kell hozzá gusztus de valamit valamiért:)
2012. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jesszus....ez elég kemény...:) De köszi...:)
2012. dec. 14. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!