Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az normális hogy 11 vagyok,150...

Az normális hogy 11 vagyok,150 centi és 29 kiló?

Figyelt kérdés
Néha bele tudnék őrülni hogy én vagyok a kis különc mert mindenki egy ujjal felemel.
2008. máj. 27. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát lenne hova híznod, az biztos. Ha nagyon zavar, hogy ilyen vékony vagy, akkor kezdj hízókúrába. Egyél sok édességet, meg olyan ételeket, amiben sok a szénhidrát.
2008. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább egészségesen étkezz, és próbáld rávenni magad arra, hogy sportolj valamit- akár a suliban kézilabda, futás, foci vagy ilyen dolgok.

Ne kezdj össze- vissza mindent megenni, mert szerintem még most kezdesz majd el nőni és nőiesedni (ha lány vagy. ha fiú, akkor férfiasodni :) ). De az tuti, hogy a következő pár évben sokat fog változni az alakod.

2008. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hízni nehezeb mint fogyni.Ezt magamról tudom.17 vagyok 170 centi 48 kiló.Egy betegség miatt lefogytam és nem tudok visszahízni. :( Pedig nagyon sokat eszek
2008. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyel pikovitot ez egy szopospirula amejeket gyogyszertarban lehet kapni jo ize van es naponta 2-3 szemet szopj el hidd el ez soknak segitett!Tobbek kozott nekem is igy lettem 12 eves letemre 50 kilo!
2008. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ettől szenvedek pedig 18éves vagyok de elég furcsán nézek ki a 189centimmel hozzá pedig 62kilóval:)


És figyelj mit mondok:általános iskolában(7-8osztály) én voltam a legkisebb alig értem el a 160centit és 40kiló voltam.Mennem kellett Endokrinológiára(hormonzavarok kezelése) mert doktor úr hogyhogy ilyen törpe fiam van nekem?Kiderült hogy az akkori 16évemhez 13évesnek felel meg az ugynevezett "csont-korom".

Aztán egy nyár alatt megnöttem vagy 10centit és aztán egyre többet,bár még mindig hurkapálca vagyok de legalább nem maradtam kicsi.

Azt tudom tanácsolni neked hogy anyudal menj el egyszer egy ilyen Endokrinológia-i rendelésre és ott elvégeznek pár fájdalommentes vizsgálatot/röntgen,csontsürüség stb/

Most hogy elballagtam már régen ha a régi osztálytársaimmal találkozom "felnéznek rám"

=))

2008. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!