Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges hogy ez fejtetű?

Lehetséges hogy ez fejtetű?

Figyelt kérdés
Vállig érő hajam van, ma a tükörben az egyik hajszál közepén észrevettem egy fehér kis gumót, nem volt könnyű leszedni róla és amikor összenyomtam roppant. Lehet hogy ez fejtetű serkéje? Kisebb koromban volt tetvem, de ha jól emlékszem akkor a haj tövén volt a serke, most meg olyan 5-8 cm-nél. Tapasztalatok? Többet nem találtam.

2012. dec. 13. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos lehetséges. Kezeld valami tetűirtóval a fejed!
2012. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:
Valaki vizslassa át az egész fejedet, mivel te saját magadon nem láthatod hátul. Ha akárcsak egyetlen egy ilyen kis roppanós izé is van, akkor a patikában azonnal venni kell rá kencét.
2012. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha viszket a fejed, akkor valószínűleg tetű. egyébként tényleg a haj tövében szokott lenni, és ami sokkal lejjebb van, az már nem is él.

szóval ha úgy döntesz, h tetű, akkor nekünk a Paranit nagyon bevált az írtásra, már a serkéket is megöli.

2012. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%
Nem szégyelsz tetűírtót venni a patikába? Szomszéd észreveszi, mutogatni fognak már hogy ápolatlan vagy
2012. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon "okos" utolsó válaszolónak üzenném, hogy a fejtetű nem azért mászik bele a hajadba, mert ápolatlan vagy, hanem éppen azért mert az a tiszta fejbőrt szereti. A szomszédok meg szerinted honnan a retkes pitsából tudják, hogy mikor éppen hova megy az illető? Rá van tetoválva a homlokára az embernek, hogy tetves, és megy a patikába kencét venni magának? Istenem, a sok értelmiségi! -.-"

Tisztelet a kivételnek!

2012. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!