Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha kaja okozza a hasmenést és...

Ha kaja okozza a hasmenést és hányást, akkor mikorra múlhat el?

Figyelt kérdés

Éjszaka ébredtem hasmenésre (elég sokat voltam wc-n, a végén már vízszerű volt és egyszer hánytam.

Ma reggel 2szer voltam wc-n (vízszerűen), de most jobban vagyok, bár gyengén.

Lehet, hogy át is ment gyors rajtam és már csak jobb lesz?


2012. dec. 28. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, ha nem hánytál azóta, és jobban vagy, akkor valamilyen romlott ételt ehettél, és utána tényleg nem jön vissza. A biztonság kedvéért ma diétázz egy kicsit, főtt krumpli, alma, háztartási keksz, és jó sok tea. Ezzel egy kicsit tehermentesíted az emésztést amíg helyrejön, meg ihatsz Normaflore-t, vagy Lactivot, az segíti a normál bélflóra helyreállását.
2012. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azóta ettem egy piritós és már voltam wc-n :-(, de hányni nem hánytam.
2012. dec. 28. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha lázad nincsen, és csak ennyi, akkor orvos sem tud mit tenni, szóval szerintem várj, és ha még mindig vizes hasmenésed van holnap is, meg ma egész nap, akkor menj el hozzá. Megállapítja, hogy van-e esetleg kiszáradásod, és majd intézkedik. Jobbulást!
2012. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi


a közérzetem is jobban van már, remélem a legjobbakat

2012. dec. 28. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Nna jobban vagy már? :)
2012. dec. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

este még émelyegtem, de nem volt semmi

most már jól vagyok, csak fáradt


de 3 embert is tudok, akik így 1 napig voltak betegek mostanában, de nem találkoztam velük személyesen

2012. dec. 29. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor most már reméljük túl vagy rajta :)
2012. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!