Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vmi vírust szedtem össze,2napi...

Vmi vírust szedtem össze,2napig hánytam, hasmenésem, lázam és gyomorgörcsöm volt. Még mindig hányningerem van és a gyomrom se jó. Vmi gyümölcslevet ihatok, ami nem nehéz?

Figyelt kérdés
Eddig még a víz se maradt meg bennem, de ma már ettem főtt krumplit és pirítóst, jó lenne már vmi tartalmasabb, őszilé mondjuk?
2009. aug. 25. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Am figyelj, enni kell rendesen nem válogatni h könnyebbet meg csak inni. Ez a csavar az egészbe h pont ienkor csak könnyű kaját eszünk azt nemvezet jóra éppen ezért kell rendesen enni mint ahogy szoktál.


Nekem doki mondta h ha fáj a torkom, hasmenésem van(bár ien 10éves koromig volt:D), v hányok ne talán tán. Mindig úgy kell ennem mint szoktam

2009. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát,de nem igazán megy...nem kívánok igazán semmit. Örülök,h élek:D De tényleg, ment a hasam..felálltam a wc-ről és folytattam hányással...ez így ment 1 nap:S

Szóval mostmég félek és nem is nagyon merek nehezet enni.

2009. aug. 25. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
nekemis volt ilyenem, első nap semmit nemettem, csak forralt vizet ittam, második nap ropit ettem, háztartási kekszet, este főtt krumplit, piritóst, harmadnapra rendbejöttem.
2009. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fú nekem tavaly télen az influenza ment a hasamra, csak én ezt két hétig játszottam...

Első hét végén megettem 2 harapás párizsis zsömlét, de az is visszafordult fél óra mulva...


Szóval amit ajánlok még a változatosság kedvéért:

- sós ropi (nálam sláger volt a fél kilós CBA-s perec)

- babapiskóta

- háztartási

- keserű tea

- ja és Quomotel :D


de amíg nem kivánod igazán a tartalmasabb kajákat, nem érdemes kockáztatni.

Nekem a doki nem ajánlotta a gyümilevet.

2009. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!