Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hepatitis A elleni védőoltás...

Hepatitis A elleni védőoltás általában kapható a kisebb patikákban is?

Figyelt kérdés

Hülyén hangozhat a kérdésem, de ezen múlik egy nagy utazásom külföldre,elég nyugtalan vagyok miatta és nem tudtam a hétvégén gyógyszertárakat hívni plusz nem is lakom most Mo-on.

Az utazás előtt szükségem van min 3 védőoltásra. Ha jól tudom iskoláskorban ebből kettőt kötelezően megkapunk: a hepatitis B ellenit és a tetanuszt. Ez valóban így van? Mivel nem élek otthon, csak egy napra tudok haza menni és beadatni a hepa A-t, viszont ha a patikákban nincs otthon, a kisvárosban akkor meg kell ugye rendelni. Nem tudom, hogy mennyi idő ez (ha hétfőn megrendelik nekem szerdán már kellene) vagy esetleg van készleten ebből az oltásból mindig?


2013. jan. 6. 16:53
 1/2 mpecsa ***** válasza:

A gyógyszertárakban ez viszonylag ritkán van raktáron, mivel kevés kell belőle és az sem gyakran.

Megrendelést Miskolcon 5 munkanapra vállalták, mivel még a megyei központi raktárban sem volt akkor. Pech !

DE elmondásuk szerint két napra szokott megérkezni.

Itthoni rokonokkal próbáld elintéztetni.

2013. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi!

majd körbetelefonáunk mondjuk Békéscsabára, vagy később utazok vissza. de az is egy plusz jegy pfff...

2013. jan. 6. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!