Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Zsírcseppek a székletben....

Zsírcseppek a székletben. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

egy két honapja van ez de nem mindig hanem idöközönként. ilyenkor sárgás a székletem és pépes.rákerestem de semmi használhato infott nem találtam erröl:(

most tapasztalom másodszorra két honap alatt. ilyenkor pár napig ez van aztán elmulik. máskor meg 3 napig nem megyek wcre annyira lassu az anyagcserém. bezzeg ilyenkor....


2013. jan. 9. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Talán megemésztetlen kaja?
2013. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit ettél-ittál az elmúlt pár napban és hol? Lehet, hogy valamilyen étel/ital okozza ezt. Esetleg kicsit romlott, régi ételt nem ettél? Ezen kívül minden oké? Ha gyenge az immunrendszer, akkor könnyen megtámadhatnak különféle egyébként gondot nem okozó bacik, jobban megfekszi a gyomrot az étel, hajlamosabb vagy székrekedésre vagy épp hasmenésre.


Igyál minden nap teát vagy házi gyógynövényes pálinkát 1 kortyot, egyél sok gyümölcsöt, vitamindús ételeket. Gyógyszert nem szedsz? Az is okozhatja!

2013. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor úgy átszalad rajtad gyakorlatilag a kaja, hogy nem tudja az epe megfesteni, ami ugye a zsírt is bontja. Jobb esetben csak olyat ettél ami meghajtott, rosszabb esetben én megnézetném ultrahanggal, hogy nincs-e epekövem.
2013. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az a röhej hogy az utobbi 2-3 honapban mindent összeszedtem.aranyér,most még van vmi hugyuti fertözés is de nödokira várok mert a vizeletminta nem mutatott semmit,hüvelyi fertözés, meg már nem tudom. jelenleg ez a csipö vizlet meg ez a zsircsepp van de már unom h mindig van vmi. gogyszert nem szedek.,se vitamint,romlott kaját nem szoktam enni, zsirosat sem.arra rájöttem h felszivodási zavar lehet de mivel nem találtam semmi egetrengetö infot abban reménykedem h nem komoly.

mindig is gondom volt az emésztésemmel,de mostmár tudatosabban is tudok figyelni. most épp két napja buzacsirás kenyeret eszem amire azt irták hogy a szervezet kéménysepröje de ezt az elsö zsircseppesnél nem ettem.akkor még nem ettem zabkorpát sem. azért nem értem:(na mindegy ha nem mulik nyilván megkérdezem dokit is. semmi más panaszt nem észlelek.

sok teát iszom amugyis,meg muszáj is mert nem sokat innék amugy:)

2013. jan. 9. 19:13
 5/7 A kérdező kommentje:

A világos, zsírfényű fehéres-sárgás széklet epeürülési zavar következménye. Nagy mennyiségű, bűzös, zsírcseppeket tartalmazó széklet pedig hasnyálmirigy-elégtelenség okozta emésztési zavar miatt alakulhat ki.


na ezt találtam. de ebböl igazábol egyik se jellemzö rám kivéve a szircseppet és a sárgás szint.lehet akkor mégis megnézetem köszönöm az epe tippet:)

2013. jan. 9. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is rákerestem a googlin, és hirtelen vagy 6 féle rákot találtam magamon. Úgyhogy Te is inkább az orvosoddal konzultálj...
2013. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
XDDD oké:)))
2013. jan. 9. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!