Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szedte már valaki ezt a...

Szedte már valaki ezt a féreghajtót? Lehet valami mellékhatása?

Figyelt kérdés
Vermox nevű féreghajtónak.Honnan tudjam hogy nem vagyok e rá allergiás?

2013. jan. 16. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha még nem szedted, akkor nem tudhatod, hogy allergiás vagy-e rá.

Nem vmi veszélyes gyógyszer, szedd be szépen.

2013. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a gyógyszer nem szívódik fel, miután a bél üregében lévő férgeket kell kipusztítani, csak ott kell hatnia. Nem nagyon van rá allergia
2013. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre nincsen allergia. Nyugodtan vedd be nem ártalmas.
2013. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi,

nem tudjátok véletlenül egy db tabletta elég a galandféreghez?

mert a tájékoztató semmit se ír erről.

2013. jan. 17. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott? Sajnos csak a kutyáknál van tapasztalatom: ha féreg van, akkor háromszor kell ismételni a féreghajtást /3 egymást követő nap/.
2013. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hogy egyet kell csak összesen.de neten olvastam h ennél a féregnél nem elég egy.azért se vettem még be,mert ha nem elég akkor feleslegesen veszem be azt az egyet.többet meg nem merek mert nem tudom menyit kell.
2013. jan. 17. 13:23
 7/8 A kérdező kommentje:

egyébként ez hülyén hangzik,de még nem biztos hogy azom van,kutyámnak volt és parázok, hogy elkaphattam.Elég sokat puszilgattam még akkor.meg lehet nem mostam kezet egyszer kétszer simogatás után.

azóta persze jobban vigyázok.De még bennem van ez a dolog,mi van ha elkaptam.elég sokat fáj a hasam,és nagyon fáradékony vagyok,szédülök.Ezért gondoltam.Bár nem láttam azóta se a sajátomban féregízeket,mint amikor neki jöttek ki.Ezért se tudom hogy bevegyem e ,esetleg nem felesleges-e.Lehet túl parázom?

2013. jan. 17. 15:04
 8/8 A kérdező kommentje:
neten már mindenfélét olvastam erről a fertőzésről,és ott elég ijesztő dolgokat írnak.bele megy szervekbe meg stb.
2013. jan. 17. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!