Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek/egyek a hasmenés...

Mit tegyek/egyek a hasmenés megszüntetésére? (részletesen lent)?

Figyelt kérdés

Ma van a 4. nap, hogy hasmenésem van. Az 1. naptól kezdve csak kekszet,levest,répát,almát,ét csokit, banánt, krumplit, rizst ettem, és sok folyadékot ittam.

Vettem be normaflor-t is, és bolus adstringes-t is, de nem múlt el, sőt ma még rosszabb lett mint tegnap, vagy előtte.


Milyen gyógyszert/ételt ajánlotok a hasmenés megszüntetésére?


2013. jan. 17. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
menj el a dokihoz
2013. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha lázad is van, vagy hánysz is, nem árt elmenni a dokihoz. Ha ilyesmik nincsenek, akkor vegyél be széntablettát vagy Smectát, ezek hasfogók.
2013. jan. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 poet1 ***** válasza:
A Normaflore regenerál,nem megszüntet. Több dolog lehet a háttérben. Nekem volt hogy pont mert kevés szilárdat ettem volt hasmenésem. Széntablettát próbáld meg,kevesebb rostot egyél mert az is hajt. Jobbulást!
2013. jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors válaszokat. Gyerekorvosnál már voltam, de nagyjából csak annyit mondott, hogy péntekig ki leszek írva. Milyen más orvoshoz menjek?
2013. jan. 17. 08:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy voltál már orvosnál. Szerintem a holnapig nem múlik, akkor menj vissza, hátha mond valami okosat. Addig meg hasfogó, de óvatosan, nehogy aztán székrekedés legyen belőle.
2013. jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oké.

Köszönöm a válaszokat.

2013. jan. 17. 08:38
 7/8 anonim válasza:
pálinka, az nekem mindig segít :)
2013. nov. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kicsit régi már a kérdésem :), de majd kipróbálom :), ha lesz hasmenésem (azóta szerencsére nem volt).
2013. nov. 4. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!