Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy hányós vírusnak mennyi a...

Egy hányós vírusnak mennyi a lappangási ideje?

Figyelt kérdés

úgy tudom ezek hamarabb kiütik az embert, szóval nem egy hét után jön csak ki... ez igaz?

és cseppfertőzés útján terjed vagy levegőben?


emetofóbiás (hányásfóbiás) vagyok ezért érdekelne ennyire...



2013. jan. 21. 18:39
 1/5 A kérdező kommentje:
mondjuk életemben kétszer hánytam (betegségtől) ...szóval remélem nem vagyok hajlamos erre a fajta betegségre...
2013. jan. 21. 18:43
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hajlamosság kérdése, ha elkapod: megbetegszel. Gyakori kézmosással lehet védekezni ellene, meg persze olyan ételt enni amit higiénikusan készítettek. Amúgy néhány órától 1-2 napig terjedhet a lappangási idő vírusnál. -Egy gyógyszerész-
2013. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

óóó, nem tudtam, hogy ennek neve is van :D

köszönöm kérdező, most már tudom, emetofóbiás vagyok :D


egyetértek az első válaszolóval, csak hogy valami válaszfélével is szolgálhassak...

2013. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

két éjszaka telt el, több mint két nap...

és semmi... (kivéve a pánikolást,hogy elkapom)

akkor van rá esély,hogy megúsztam??

2013. jan. 23. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

EMETOFÓBIA :"DDD


miket ki nem találtok már :D

2015. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!