Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » HpV teszt minden esetben...

HpV teszt minden esetben szükséges a méhnyakrák elleni oltás beadása előtt?

Figyelt kérdés
Csak egyszer voltam férfival, az is régen volt, kb két éve, és óvszert használtunk. Ebben az estben is el kell végezni a tesztet? mert ugyebár a vírus szexuális úton terjed, tehát minimális az esélye, hogy megfertőződtem vele, nem igaz? főleg, hogy elvileg tünete is lenne.

2013. jan. 26. 01:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én párkapcsolatba éltem, de nekem ő az első fiú volt akivel lefeküdtem. Nálam nem csináltak tesztet.
2013. jan. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hpv virusnak tobb mint 80 fajtaja van, ezek kozul 2 okozhat mehnyakrakot. Ha mar nem vagy szuz, akkor mindenkeppen megcsinaljak a tesztet, fuggetlenul attol, hogy ovszerrel vedekeztel.
2013. jan. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én amikor megkaptam a HPV elleni oltásomat szűz voltam. A 3. at kaptam meg 1,5 éve. Tegnap derült ki, hogy Condylomám van amit a HPV okoz. Életemben 1 pasival feküdtem le ő a barátom 5 hónapja vagyunk együtt gumit használunk elejétől fogva, ja és ő neki is én vagyok az első, így nem tudom az oltás mennyire hatásos.
2013. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!